O Nas

                 Jesteszmy gotowy, aby przyczynić się do Twojego sukcesu
  Energia słoneczna to dynamiczny, szybko rozwijający się przemysł, który oferuje niespotykany potencjał.  
  Aby skorzystać z tej okazji, potrzebujesz szybkich, elastycznych usług, które pozwalają sprostać wymaganiom szerokiego grona klientów.  
  Wzrost (i okazja) dopiero się zaczyna.   Gdy produkty dla fotowoltaiki po raz pierwszy pojawiła się na rynku jako źródło energii, dystrybutorzy byli tylko dużymi magazynami,  które służyły jako pośrednik między nabywcą a producentem, który zajmował się logistyką zleceń.   
   Dziś dystrybutorzy rozszerzyli swoje role na znacznie więcej, zapewniając doradztwo, wsparcie biznesowe i usługi projektowe.  Aktywnie staramy się współpracować z firmami, które cenią efektywne wykonanie i strukturę kapitału dla godnych kredytu klientów komercyjnych, przemysłowych i komunalnych.   
   Firma Solar Way stała się przedsiębiorstwem o charakterze hurtowym i kompletnym dostawcą systemów fotowoltaicznych.   
   Spółka zyskała reputację dzięki elastyczności i wydajności w połączeniu z opłacalną ofertą usług, zapewniającą naszym klientom niezrównaną wartość.   
   Również w skali międzynarodowej firma Solar Way rozwinęło się dzięki realizacji sprzedaż modułów fotowoltaicznych, falowników solarnych i pozostałego sprzętu dla farm solarnych w Estonii, Hiszpanii, Ukrainie, Rumunii. 
   Solar Way, oferując najlepsze produkty dla fotowoltaiki, kompilując asortyment produktów w firmie, przestrzega surowej zasady: najpierw wszystko musi być dokładnie sprawdzone.   Tylko wtedy, gdy produkty są całkowicie wolne od błędów, a komponenty idealnie do siebie pasują, są na sprzedaż. Ponadto ściśle współpracujemy z producentami i instytutami badawczymi, aby zapewnić rozwój nowych produktów wysokiej jakości.         Nasza logistyka dąży do maksymalnej dostępności i świadczy usługi magazynowania i dostaw, aby zapewnić płynny i opłacalny rozwój Twojej firmy. Od momentu przybycia do naszego magazynu do miejsca przeznaczenia zapewniamy, że Twoje produkty są gotowe i dostępne.
Email: sales@solar-way.eu  
Tel.:       +48 577771288  Polska+40 
               +40  761622555  Romania
                +34  687387574  Spain

free website
built with
kopage